Головна

Абетка виживання при повені

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Повінь ... 4
1.1. Характеристика ... 4
1.2. Причини паводків ... 5
1.3. Що робити при повені (паводку)? ... 6
1.4. Закарпаття. Причини стихійного лиха ... 7
2. Селі ... 9
2.1. Характеристика явища ... 9
2.2. Умови утворення (виникнення) ... 10
2.3. Розповсюдження ... 10
2.4. Протиселеві заходи ... 11
Висновки ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Абетка виживання при повені"

Реферат "Абетка виживання при повені" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Абетка виживання при повені", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Джерела електромагнітного випромінювання. вплив на людину. Засоби захисту.    Наслідки Чорнобильської катастрофи. Перспективи екологічного стану.    Соціально-економічні чинники глобалізації.    Національний архівний фонд.    Галицько-Волинське князівство в 40-60-х рр. ХІІІ ст. Данило Галицький.    Староєгипетська цивілізація в період Раннього та Середнього царства.    Юлій Цезар - імператор і письменник.    Роль Криму в геостратегії України.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Романтичний герой Віктора Гюго

Від класицизму до романтизму у творчості Віктора Гюго. Становлення на шляхах романтизму. Передмова до "Кромвеля" - естетичний маніфест французького романтизму. "Собор Паризької богоматері" - один із найвищих досягнень французького історичного роману доби романтизму. Пізня творчість Віктора Гюго і місце в ній романтичного героя. Творчість періоду вигнання. Значення творчості Віктора Гюго в світовій літературі.