Головна

Аграрна політика Центральної Ради

(реферат з історії)

Вступ ... 3
. Центральна Рада а її досягнення у галузі аграрної політики ... 4
2. Прорахунки Центральної Ради України у галузі аграрної політики ... 9
3. Аналіз Конституції Центральної Ради України ... 11
Висновки ... 15
Список використаної літератури ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Аграрна політика Центральної Ради"

Реферат "Аграрна політика Центральної Ради" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Аграрна політика Центральної Ради", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Києво-Могилянська академія.    Ліна Костенко.    Франція: особливості членства в НАТО.    Політична культура суспiльства.    Неорелігії.    Перспективи реформування пенітенціарної системи.    Досвід свідомості як предмет філософського дослідження.    Вегетативна нервова система.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Насилля над дітьми

Теоретичні аспекти дослідження жорстокого відношення до дітей як проблеми соціальної педагогіки. Соціальні та психолого-педагогічні проблеми сімейного насилля над дітьми. Відображення проблеми жорстокого відношення до дітей у науковій літературі. Типологія насильства. Соціально-педагогічна робота з дітьми, які зазнали насилля. Захист прав дітей. Робота соціального педагога з конкретними випадками жорстокого відношення до дітей. Робота з батьками щодо попередження та подолання насильства над дітьми. Особливості роботи з батьками. Технології соціально-педагогічної роботи з випадками насилля в сім'ї стосовно дітей.