Головна

Аква-аеробіка і памп-аеробіка

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Аква-аеробіка ... 4
2. Памп-аеробіка ... 9
3. Фази занять аеробікою ... 11
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Аква-аеробіка і памп-аеробіка"

Реферат "Аква-аеробіка і памп-аеробіка" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Аква-аеробіка і памп-аеробіка", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Основні принципи лікувального характеру.    Технології опрацювання дискусійних питань (дебати, публічні промови та ін.).    Особистість спортсмена. Основні характеристики.    Гігієнічні вимоги до спортивного одягу і взуття.    Санітарно-гігієнічна робота в школі-інтернаті для глухих дітей.    Застосування механотеапії при захворюваннях серцево-судинної системи.    Психологічний портрет серійного вбивці.    Європейське транскордонне співробітництво.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Книговидавництво Волині

Зародження і розвиток друкарства на Волині. Острозька друкарня та її видання. Костянтинівська друкарня. Друкарня в Дермані. Кременецька друкарня. Сумнівні друкарні: Дольськ і Миляновичі. Переносні друкарні. Друкарня Кирила Транквіліона Стпавровецького. Друкарня Павла Домжив Лютковича Телиці.