Головна

Аналіз основних курортів із захворюваннями легень

(реферат з фізіотерапії)

1. Хронічний бронхіт ... 3
2. Емфізема легенів ... 6
3. Гостра пневмонія затяжного перебігу ... 6
4. Наслідки перенесеного плевриту ... 7
5. Бронхіальна астма ... 7
6. Бронхоектатична хвороба ... 10
6. Абсцеси легень ... 11
7. Стан після перенесених ефективних операцій на легенях ... 11
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Аналіз основних курортів із захворюваннями легень"

Реферат "Аналіз основних курортів із захворюваннями легень" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Аналіз основних курортів із захворюваннями легень", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Види реабілітації колишніх засуджених.    Зонний пресинг у баскетболі.    Структурна побудови та напрямки діяльності ФСТ "Динамо".    Інфрачервоне випромінювання. Апарати. Покази. Протипокази. Методики застосування.    Безпека руху.    Європейське транскордонне співробітництво.    Забруднення атмосфери рухомими транспортними засобами.    Хімічний склад атмосфери.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційна діяльність спеціалізованих бібліотек

Типологія бібліотек. Сутність і критерії типології бібліотек. Спеціальні бібліотеки. Бібліотечні каталоги як результат інформаційної діяльності спеціалізованих бібліотек. Значення каталогу. Види каталогів. Централізована каталогізація. Робота з каталогами в бібліотеці. Первинна організація каталогів. Ведення каталогів. Редагування каталогів. Пропаганда бібліотечних каталогів. Вивчення якості та ефективності використання каталогів. Систематичні каталоги в дитячих і шкільних бібліотеках. Поняття про систему каталогів і основні положення її побудови. Каталоги і картотеки в дитячих бібліотеках. Новітні технології та інформаційна діяльність спеціалізованих бібліотек. Інформатизація бібліотек. Інформаційна технологія у бібліотеках. Практика каталогізації та предметні інформаційні портали в Інтернет. Каталогізація та Інтернет. Що таке каталог? Відбір. Опис. Заголовки (предметні терміни, класифікація, основний запис). Зовнішні стандарти (фізичні та юридичні автори, уніфіковані назви, предметні терміни). Інформація про володіння та доступ.