Головна

Анатомо-фізіологічні особливості і фізичний розвиток дітей шкільного віку

(реферат з фізіології спорту)

Вступ ... 3
1. Вікові зміни як фактор зміни динаміки фізичного розвитку школярів у різні вікові періоди ... 4
2. Показники фізичної активності в різні вікові періоди ... 6
2.1. Показники сили м'язів у різні вікові періоди ... 6
2.2. Швидкість рухів ... 6
2.3. Витривалість ... 7
2.4. Координація діяльності м'язів ... 8
3. Акселерація ... 9
Висновки ... 12
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Анатомо-фізіологічні особливості і фізичний розвиток дітей шкільного віку"

Реферат "Анатомо-фізіологічні особливості і фізичний розвиток дітей шкільного віку" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Анатомо-фізіологічні особливості і фізичний розвиток дітей шкільного віку", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Психологічні особливості стилів керівництва.    Загальний масаж за схемою Дубровського, покази та протипокази до виконання.    Спортивні споруди та облаштування для лижного спорту (трампліни).    Захворювання печінки та жовчних шляхів. Види лікувального масажу при цій патології.    Фізична реабілітація при травмах спинного мозку.    Геополітичні тенденції.    Економічний механізм природокористування та фінансування природокористуючої діяльності.    Техногенні джерела іонізуючого, електромагнітного та віброакустичного випромінювання.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Документація щодо особового складу

Особливості оформлення документації щодо прийняття на роботу (розпорядчі документи з особового складу). Заяви про прийняття на роботу. Автобіографія. Резюме. Накази про прийняття на роботу. Особливості оформлення документації щодо особового складу установи. Трудові договори. Трудові контракти. Трудові угоди. Особові картки. Особові справи. Трудові книжки. Загальні положення. Заповнення трудових книжок. Внесення відомостей у разі звільнення. Вкладка до трудової книжки. Видача трудової книжки в разі звільнення. Дублікат трудової книжки. Розрахунки за трудові книжки та їх зберігання. Облік трудових книжок.