Головна

Англійська агресія в Афганістані в другій половині 19 століття та її результати

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Передісторія питання ... 4
2. Друга англо-афганська війна ... 7
2.1. Дипломатична війна ... 7
2.2. Безпосередні військові дії ... 8
Висновки ... 14
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Англійська агресія в Афганістані в другій половині 19 століття та її результати"

Реферат "Англійська агресія в Афганістані в другій половині 19 століття та її результати" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Англійська агресія в Афганістані в другій половині 19 століття та її результати", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Кіно епохи "відлиги". Нова драматургія та нова естетика кіно 60-70-х років..    Літературний доробок "неокласиків".    Германські мови.    Політична культура сучасної української еліти.    Нетрадиційні релігії ХХ ст..    Поняття "туризм" і його види.    Етапи розвитку, прогрес і регрес.    Видільна функція печінки і склад жовчі.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Особистісно-орієнтоване навчання обдарованих дітей

Поняття про особистісно-орієнтовану педагогіку та її основні категорії. Сутність особистісно-орієнтованої педагогіки. Особистісний підхід у педагогіці: історія виникнення. Концептуальні положення особистісно-орієнтованого навчання. Творчо обдаровані діти як соціально-педагогічна проблема. Характеристика творчої обдарованості дитини. Типологія обдарованості. Особливості творчої обдарованості та її проблеми у дитини. Принципи розробки учбових програм для обдарованих дітей. Сфера когнітивного розвитку. Сфера творчого розвитку. Сфера афективного розвитку.