Головна

Анотування документів

(реферат з інформаційної діяльності)

Вступ ... 3
1. Історія розвитку реферування і анотування ... 4
2 Суть анотування і реферування ... 5
3. Види анотацій ... 6
4. Роль і завдання анотування при навчанні іноземній мові ... 8
5. Анотації в науковій роботі ... 10
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Анотування документів"

Реферат "Анотування документів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Анотування документів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Україна в часи литовської, турецької і татарської колонізації.    Характеристика творчості А. Рубінштейна.    Альтернативи НАТО в сучасному світі. Європейські оборонні структури.    Місце Драгоманова у розвитку політичних ідей.    Ведична релігія як світоглядна основа формування філософсько-релігійних систем Індії.    Класифікація соціальних технологій.    Спеціальна група клієнтів як категорія соціальної роботи.    Стрес. Прояви стресу. Засоби подолання стресу.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фізична реабілітація при травмах спинного мозку

Характеристика травм, які супроводжуються розладами рухової функції. Пошкодження хребетного стовпа (trauma columnar vertebralis). Переломи остистих і поперечних відростків, дуг хребців (fracturae processi spinosi, transversi et arci vertebrae). Ускладнені переломи хребетного стовпа. Поняття лікувальної фізичної культури. Поняття лікувальної фізичної культури. Показання і протипоказання до призначення лікувальної фізкультури. Окремі положення методики лікувальної фізкультури. фізична реабілітація при травмах, що супроводжуються розладами рухової функції. Лікувальна фізкультура при переломах шийних хребців. Лікувальна фізкультура при компресійних переломах грудних і поперекових хребців. Лікувальна фізкультура при переломах кісток таза. Фізіотерапевтичні процедури. Масаж при захворюваннях опорно-рухового апарату.