Головна

Апорії Зенона

(реферат з логіки)

Вступ ... 3
1. "Ахіллес і черепаха", "Дихотомія" ... 4
2. Апорія "Meдімн зерна" ... 5
3. "Неопредмечене знання" ... 6
4. Софізми і розвиток знання ... 8
Висновки ... 10
Література ... 11

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Апорії Зенона"

Реферат "Апорії Зенона" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Апорії Зенона", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Політична культура суспiльства.    Махабхарата і рамаяна.    Місце соціальної діагностики в системі соціально-гуманітарних знань.    Становлення та розвиток вітчизняної соціології праці.    Поняття конфліктів у суспільстві.    Сальмонельоз.    Основні віхи і представники експериментальної психофізіології 19 ст..    Психолого-орієнтовні теорії соціальної роботи. Загальна характеристика.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціально-демографічна структура суспільства

Поняття соціальної структури суспільства і її взаємозв'язок з демографічною структурою. Соціальна структура суспільства: основні види та елементи. Теорія соціальної стратифікації. Трансформація соціальної структури українського суспільства. Демографічна структура українського суспільства. Кількість населення, його динаміка і структура. Національний склад населення. Вплив на соціально-демографічну структуру населення демографічної політики. Суть демографічної політики. Демографічна політика в Україні. Аналіз демографічних процесів і структур і його значення.