Головна

Армрестлінг

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Історія армрестлінгу ... 4
2. Правила армрестлінгу ... 6
3. Устаткування ... 7
4. Основи техніки армрестлінгу ... 8
5. Спеціальні принципи фізичної підготовки в армрестлінгу ... 10
5.1. Принцип робочого кута і робочої амплітуди ... 10
5.2. Принцип робочого напряму ... 12
5.3. Принцип пріоритету статичних напружень ... 12
5.4. Принцип мікротимчасової дії ... 13
5.5. Принцип тривалої дії ... 14
5.6. Принцип взаємозалежності м'язів ... 14
5.7. Принцип обмеженої амплітуди ... 14
5.8. Основний принцип ... 14
Використані джерела ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Армрестлінг"

Реферат "Армрестлінг" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Армрестлінг", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.    Фінансування вищої освіти в Україні.    Активізація діяльності персоналу. Типи групового навчання.    Дослідження динаміки фізичного розвитку школярів у різні вікові періоди.    Спортивний масаж та його види.    Здоров'я і хвороба. Основні чинники, що впливають на здоров'я.    Безпека руху.    Казахстан.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Навчальне видання

Поняття навчального видання. Видання як вид документа. Навчальне видання. Дослідження підручника в українській історико-книгознавчій думці ХІХ ст. Офіційне визнання відповідності навчальних видань в Україні. Загальні положення офіційного визнання відповідності навчальних видань. Організація експертизи навчальної літератури, засобів навчання і навчального обладнання. Затвердження та скасування Грифа та Свідоцтва. Термін дії Грифа та Свідоцтва. Вимоги до навчальних видань для дітей. Вимоги до видань першої групи. Вимоги до видань другої групи. Вимоги до видань третьої групи. Вимоги до видань четвертої групи. Вимоги до конструкції та поліграфічних матеріалів.