Головна

Архівознавство як наукова система і навчальна дисципліна

(реферат з бібліотечної справи)

Вступ ... 3
1. Предмет, об'єкти і методи архівознавства ... 4
2. Джерельна база та історіографія архівознавства ... 6
3. Місце і роль архівознавства у підготовці фахівців ... 10
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Архівознавство як наукова система і навчальна дисципліна"

Реферат "Архівознавство як наукова система і навчальна дисципліна" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Архівознавство як наукова система і навчальна дисципліна", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Поняття та види юридичної відповідальності за порушення законодавства про інформацію.    Правління Людовика XIV.    Культура України у другій половині 17 століття.    Сюрреалізм у літературі.    Соціальна відповідальність вченого.    Розвиток державотворчих концепцій в програмних документах кирило-мефодіївського братства.    Тотемізм як соціальний механізм.    Соціальні відносини і соціальна структура.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Діагностика рівня розвитку пізнавальної сфери молодшого школяра

Теоретичні аспекти діагностики рівня розвитку пізнавальної сфери молодшого школяра. Пізнавальні процеси особистості молодшого школяра. Увага. Сприйняття. Пам'ять. Мислення. Уява. Методи діагностики рівня розвитку пізнавальної сфери молодшого школяра. Експериментальне вивчення рівня розвитку пізнавальної сфери молодшого школяра. Опис методики дослідження. Аналіз отриманих результатів.