Головна

База даних. Інформаційна база даних для проведення екологічної експертизи

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Специфіка інформаційних систем екологічного управління ... 3
2. Поняття екологічної експертизи і необхідна інформація для її проведення ... 7
3. Кадастрова інформаційна система як база даних для проведення екологічної експертизи ... 8
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"База даних. Інформаційна база даних для проведення екологічної експертизи"

Реферат "База даних. Інформаційна база даних для проведення екологічної експертизи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "База даних. Інформаційна база даних для проведення екологічної експертизи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Екологічна система.    Очищення стічних вод екстракцією.    Характеристика Криму.    Вербальні засоби спілкування та мовленнєвий етикет.    Державницька діяльність гетьмана Івана Скоропадського.    Сучасне козацтво на Волині.    Гумористичні твори Ярослава Гашека.    Ф.Д. Рузвельт як політик і дипломат: політичний портрет.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Тема втрачених ілюзій у творчості бальзака

Втрачені ілюзії в житті Оноре де Бальзака. На шляху до реалізму. Зеніт творчості письменника. Останні роки життя. Тема втрачених ілюзій у творчості Оноре де Бальзака. Незвичність роману О. Бальзака "Втрачені ілюзії". Поезія і втрата ілюзій.