Головна

Бодібілдінг

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Історія бодібілдінгу ... 4
2. Тренування ... 6
3. Харчування ... 8
4. Змагання ... 12
Висновок ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Бодібілдінг"

Реферат "Бодібілдінг" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Бодібілдінг", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Порівняльна характеристика підшлункової, молочної і сальної залози.    Функції мови і мовна культура.    Гуманістична психологія.    Життя і діяльність П'єра де Кубертена.    Спортивні споруди та облаштування для лижного спорту (трампліни).    Зміст та методичні особливості корекції вад рухової функції підлітків з ДЦП.    Біологічні засоби ураження людей.    Київ. Сучасне місто. Столиця України.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Способи і методи запису інформації

Теоретичні аспекти дослідження способів і засобів запису інформації. Поняття інформаційної складової документа. Матеріальна (фізична) складова документа. Способи і засоби запису інформації. Характеристика окремих видів способів і засобів запису інформації. Коротка історія засобів для письма. Еволюція друкарських машинок. Еволюція олівця. Історія пера для письма. Історія ручки.