Головна

Боротьба козацтва проти турецько-татарської агресії

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Феномен козацтва: генезис, характерні риси та особливості ... 4
2. Запорозька Січ ... 7
3. Боротьба козацтва проти турецько-татарської агресії. Гетьман П.Сагайдачний ... 10
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Боротьба козацтва проти турецько-татарської агресії"

Реферат "Боротьба козацтва проти турецько-татарської агресії" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Боротьба козацтва проти турецько-татарської агресії", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Культура західноєвропейського середньовіччя (релігія, філософія, початкова та університетська освіта, наука, архітектура, література).    Письменники-лікарі. Творчість і діяльність.    Проблеми українського правопису ХХ - ХХІ ст..    Політична система суспільства.    Порівняльна характеристика Біблії та Корану.    Поняття, зміст та роль освіти в житті суспільства.    Матерія як філософська категорія. Форми руху матерії.    Вітаміни.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Сексуальні перверсії

Теоретичні засади дослідження сексуальних преверсій. Поняття сексуальності. Сексуальні первезії як складова сексуальної поведінки. Динаміка і відносність сексуальної норми. Сексуальна патологія. Дослідження особистісних настанов до сфери сексуальної поведінки. Діагностика оцінки особистісних настанов до сфери сексуальної поведінки. Аналіз результатів дослідження особистісних настанов до сфери сексуальної поведінки.