Головна

Боротьба на європейському континенті. Види боротьби

(реферат з фізичної культури)

1. Греко-римська боротьба ... 3
2. Самбо ... 4
3. Вільна боротьба ... 6
4. Національні види боротьби ... 7
4.1. Швейцарська народна боротьба Швінген ... 7
4.2. Кельтська народна боротьба Гурен ... 8
4.3. Ісландська народна боротьба Гліма ... 10
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Боротьба на європейському континенті. Види боротьби"

Реферат "Боротьба на європейському континенті. Види боротьби" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Боротьба на європейському континенті. Види боротьби", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Предмет, завдання, методи вивчення валеології.    Школи грецької культури. Монастирські і соборні школи.    Ділове спілкування як засіб управлінського впливу.    Загальна характеристика третього періоду ігор олімпіад - 1952-1988 рр..    Структура побудови та напрямки діяльності держкоммолодьспорттуризму.    Інфрачервоне випромінювання. Апарати. Покази. Протипокази. Методики застосування.    Біопатогенні зони і здоров'я.    Національні інтереси в геополітиці.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Тривале видання

Аналіз періодичних та тривалих видань. Загальна характеристика періодичного та тривалого видання. Перша українська періодика. Загальнотеоретичне дослідження періодичного та тривалого видання. Періодичне видання - оперативний вид документа. Газета: класифікація та оформлення. Журнал: класифікація та видання. Продовжуючий збірник. Бюлетень. Календар: види, значення. Експрес-інформація. Емпіричне вивчення періодичного і тривалого видання. Періодичне видання. Тривале видання.