Головна

Буддизм і дзен-буддизм

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Основні риси буддизму ... 3
1.1. Сутність буддизму як релігії ... 3
1.2. Поширення буддизму ... 6
1.3. Ламаїзм як різновид буддизму ... 7
2. Поняття і основні риси дзен-буддизму ... 11
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Буддизм і дзен-буддизм"

Реферат "Буддизм і дзен-буддизм" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Буддизм і дзен-буддизм", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціальна структура і соціальна стратифікація.    Неокласична філософія.    Вегетативна нервова система.    Завдання вдосконалення вищої освіти України в контексті вимог болонського процесу.    Психофізіологія як наука. Історія її розвитку. Зв'язок з іншими науками.    Активний відпочинок.    Раціональне харчування у спортсменів.    Баротерапія. Показання, протипоказання, застосування.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Форми соціального контролю в Україні

Сутність, форми та функції соціального контролю. Елементи соціального контролю. Соціальні норми. Соціальні санкції. Особливості форм соціального контролю в Україні. Громадський контроль, як форма соціального контролю. Перспективи функціонування соціального контролю в Україні.