Головна

Бібліографія, її суспільна роль

(реферат з бібліотечної справи)

Вступ ... 3
1. Історія становлення бібліографії ... 4
2. Роль бібліографії в сучасному суспільстві ... 9
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Бібліографія, її суспільна роль"

Реферат "Бібліографія, її суспільна роль" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Бібліографія, її суспільна роль", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Функції української держави в інформаційній сфері.    Предмет і завдання історії стародавнього сходу.    Культурна епоха відродження (гуманізм, філософія, наукова думка, література, архітектура, образотворче мистецтво).    Творчість Є. Маланюка.    Управління науково-дослідницькою діяльністю.    Розробка німецьким політологом М. Вебером проблем влади і "раціональної бюрократії".    Українські православні братства, їх діяльність і значення.    Соціальні відносини у сфері освіти.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Діагностика уваги молодших школярів

Теоретичні аспекти діагностики уваги молодших школярів. Увага в пізнавальних процесах молодшого школяра. Поняття про увагу. Основні види уваги. Особливості уваги молодшого школяра. Методи оцінки уваги молодшого школяра й дитини, що вступає до школи. Експериментальне вивчення уваги молодших школярів. Опис методики дослідження. Аналіз результатів дослідження.