Головна

Біопатогенні зони і здоров'я

(реферат з безпеки життєдіяльності)

Вступ ... 3
1. Енергосиловий каркас Землі ... 4
2. Геопатогенні зони ... 7
2.1. Структура геопатогенних зон ... 7
2.2. Методи виявлення зон ... 13
2.3. Зміна стану людини і захворювання, викликані земним випромінюванням ... 14
2.4. Захист від ушкоджуючої дії земного випромінювання ... 17
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Біопатогенні зони і здоров'я"

Реферат "Біопатогенні зони і здоров'я" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Біопатогенні зони і здоров'я", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Геополітичні тенденції.    Екологічні проблеми охорони ґрунтового покриву.    Принципи раціонального природокористування.    Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів.    Естетичне сприйняття.    Культура лінійно-стрічкової кераміки.    Виникнення кіно. Становлення кіно як мистецтва.    Письменники-лікарі. Творчість і діяльність.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Пообразний шлях аналізу

Теоретико-методологічні аспекти аналізу художнього твору. Принципи й прийоми аналізу. Принципи аналізу художнього твору. Прийоми аналізу художнього твору. Пообразний шлях аналізу художнього твору в методиці викладання літератури. Поняття шляхів аналізу художнього твору. Пообразний шлях аналізу художнього твору. Методичні форми і прийоми роботи над образом-персонажем. Загальні вимога до аналізу образу-персонажа. Порівняльна характеристика. Групова характеристика.