Головна

Вегетативна нервова система

(реферат з медицини)

Вступ ... 3
1. Вплив вегетативної нервової системи на вегетативні функції ... 4
1.1. Дія на судинний тонус ... 4
1.2. Адаптаційно-трофічна функція ... 5
2. Периферичний відділ вегетативної нервової системи ... 8
3. Кінцеві апарати вегетативної нервової системи ... 10
4. Центральний відділ вегетативної нервової системи ... 13
5. Вищі вегетативні центри ... 13
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Вегетативна нервова система"

Реферат "Вегетативна нервова система" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Вегетативна нервова система", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Санітарно-гігієнічна робота в школі-інтернаті для глухих дітей.    Використання вод Бердянська і Кирилівки Запорізької області.    Профілактика перевтоми.    Соціально-політичні кризи в Україні.    Джерела електромагнітного випромінювання. вплив на людину. Засоби захисту.    Повітряний басейн. Охорона атмосферного повітря.    Керівники туристичної групи в проведенні самодіяльних туристичних походів.    Етнічне, національне, загальнолюдське в мистецтві.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інтеграційні процеси в західній Африці

Міжнародна економічна інтеграція. Інтеграція як одна із тенденцій розвитку сучасного суспільства. Чинники інтеграції. Методичні основи дослідження інтеграції як явища. Історичні особливості інтеграційних процесів в регіоні Західна Африка. Сучасні тенденції або регіональні особливості інтеграції в країнах Західної Африки. Мета і завдання регіональних інтеграцій країн в регіоні на сучасному етапі. Основні напрямки співробітництва інтеграційних об'єднань в регіоні. Проблеми і перспективи розвитку інтеграційних процесів в регіоні.