Головна

Взаємовплив видів сучасного мистецтва

(реферат з етики)

Вступ ... 3
1. Система та класифікація видів мистецтва ... 4
2. Загальна характеристика видів мистецтва ... 5
3. Синтез мистецтва - головний принцип сучасного мистецтва ... 23
Висновки ... 24
Література ... 25

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Взаємовплив видів сучасного мистецтва"

Реферат "Взаємовплив видів сучасного мистецтва" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Взаємовплив видів сучасного мистецтва", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Галицько-Волинська держава - спадкоємниця Київської Русі.    Рух опору в Італії у 1943-1945 роках.    Особливості культури.    Логічні парадокси та перспективи їх вирішення.    Етапи історичного розвитку партій.    Українська ідея І. Франка.    Глобальна комунікаційна система Інтернет.    Соціологія релігії.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Конфліктність підлітків, схильних до девіантної поведінки

Теоретичні проблеми дослідження конфліктності як характерної риси підлітків, схильних до девіантної поведінки. Сутність конфлікту та його характерні риси. Визначення конфлікту. Конфліктна ситуація та інцидент як передумови виникнення конфлікту. Характерні ознаки прояву конфлікту. Об'єктивні й суб'єктивні складові конфліктної взаємодії. Вікові особливості підлітків. Психогенні чинники і типологія конфліктів у підлітків, схильних до девіантної поведінки. Агресивна поведінка сучасної молоді в контексті соціальної ситуації як прояв конфліктності. Емпіричне дослідження конфліктності як характерної риси підлітків, схильних до девіантної поведінки.