Головна

Вибір фізичних навантажень та їх енергетика

(реферат з фізіології спорту)

Вступ ... 3
1. Біохімічні зміни в окремих органах і тканинах при різних видах м'язової діяльності ... 4
2. Енергетичний обмін при фізичній роботі ... 8
4. Способи визначення раціональних обсягів рухової активності та нормування фізичного навантаження ... 12
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Вибір фізичних навантажень та їх енергетика"

Реферат "Вибір фізичних навантажень та їх енергетика" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Вибір фізичних навантажень та їх енергетика", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Психологічні типи керівників.    Засоби і фактори, що імітують і відновлюють працездатність плавців.    Структура побудови та напрямки діяльності держкоммолодьспорттуризму.    Здоров'я і хвороба. Основні чинники, що впливають на здоров'я.    Психологічний портрет серійного вбивці.    Демократична республіка Конго.    Екосистема лісу.    Утилізація та рекуперація відходів.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Журнал як періодичне видання

Журнал як вид періодичного видання. Періодичне видання - оперативний вид документа. Газета і журнал як вид періодичного видання, їх характеристика. Історія розвитку журналу. Матеріальна конструкція журналу. Основні розмірні характеристики журналу. Шрифти та їх застосування. Заголовний комплекс. Фотоілюстрація в журналі. Композиція періодичних видань. Класифікація журналів. Дитячі журнали. Журнали для дорослих.