Головна

Види оздоровчої аеробіки: кік-аеробіка, бокс-аеробіка і карате-аеробіка

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Аеробіка. Основні напрямки ... 3
2. Основні положення бокс-аеробіки, кік-аеробіки і карате-аеробіки ... 6
3. Зразковий комплекс вправ уроку аеробіки ... 9
4. Комплекс базових вправ карате-аеробіки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Види оздоровчої аеробіки: кік-аеробіка, бокс-аеробіка і карате-аеробіка"

Реферат "Види оздоровчої аеробіки: кік-аеробіка, бокс-аеробіка і карате-аеробіка" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Види оздоровчої аеробіки: кік-аеробіка, бокс-аеробіка і карате-аеробіка", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.    Взаємодія з найближчим референтним людським оточенням.    Мотиви і стимули творчої праці.    Загальний масаж за схемою Дубровського, покази та протипокази до виконання.    Структура, засоби, форми проведення занять у спеціальній медичній групі.    Клініко-фізіологічна характеристика та методика застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарду на диспансерному етапі реабілітації.    Допомога при утопленні.    Російсько-білоруські відносини та конфлікти.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Цінна книга

Теоретичні засади дослідження цінної книги. Поняття артефакту. Цінний і рідкісний документ. Книжкові і документальні пам'ятники. Основні сховища історичних джерел. Літописи як книжкові пам'ятки. Давньоруські літописи. Повість минулих літ (Повесть временных лет). Редакції, списки і протографи. Київський літопис. Галицько-Волинський літопис. Українські та білоруські літописи XV-XVII ст. Козацькі літописи. Нелітописні книжкові пам'ятки України. Видатні літературно-публіцистичні твори XI-XV ст. Агіографічна література. Історичні твори XVII ст. Мемуарна література.