Головна

Види оздоровчої аеробіки. Слайд-аеробіка. Танцювальна аеробіка

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Аеробіка. Основні напрямки ... 4
2. Основні елементи слайд-аеробіки ... 7
3. Особливості танцювальної аеробіки ... 11
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Види оздоровчої аеробіки. Слайд-аеробіка. Танцювальна аеробіка"

Реферат "Види оздоровчої аеробіки. Слайд-аеробіка. Танцювальна аеробіка" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Види оздоровчої аеробіки. Слайд-аеробіка. Танцювальна аеробіка", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.    Види та функції уяви. Індивідуальні властивості.    Організація діяльності.    Засоби і фактори, що імітують і відновлюють працездатність плавців.    Структурна побудови та напрямки діяльності ФСТ "Динамо".    Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при гіпотонічній хворобі у лікарняний період реабілітації.    Екологічні наслідки при аваріях на сучасних підприємствах і атомних електростанціях.    Пакистан.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Internet як джерело оперативної інформації

Джерела оперативної інформації. Поняття оперативної інформації. Способи та засоби одержання оперативної інформації. Класифікація джерел інформації. Друковані видання як джерело інформації. Електронні джерела інформації. Правовий статус Інтернет-ЗМІ в Україні: проблеми, перспективи врегулювання. Internet як інформаційний чинник. Internet як засіб формування інформаційної культури. Позитивні впливи Інтернет на гуманітарну безпеку українського суспільства. Негативні впливи Інтернет на гуманітарну безпеку українського суспільства. Наслідки впливу Інтернету на суспільство.