Головна

Види реабілітації колишніх засуджених

(реферат з соціальної педагогіки)

Вступ ... 3
1. Соціальна робота в пенітенціарних установах ... 3
2. Проект "Соціально-психологічна адаптація неповнолітніх вихованців колоній до умов життя після звільнення" ... 11
3. Соціальна робота з колишніми в'язнями ... 12
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Види реабілітації колишніх засуджених"

Реферат "Види реабілітації колишніх засуджених" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Види реабілітації колишніх засуджених", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру та їх наслідки.    Транскордонні регіони країн Європи.    Категорії рідкісності видів.    Єгипетська історико-етнографічна область.    Туристично-рекреаційні райони зарубіжної Європи.    Історія виникнення козацтва.    Росія у 1918-1939 роках.    Світоглядна та антропологічна концепції українського романтизму.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Функціонування змі в сучасному демократичному суспільстві

Засоби масової інформації (мас-медіа) в умовах демократичного суспільства. Організація мас-медіа. Функції мас-медіа. Еволюція мас-медіа в Україні. Сучасний стан мас-медіа в Україні. Українські мас-медіа та свобода інформації. Культурні парадигми та перспективи української журналістики. Мас-медіа: посткомунізм має минути. Чинники оновлення телебачення в Україні. Закриті системи інформації. Друковані засоби масової інформації. Аналіз та перспективи розвитку засобів масової інформації в Україні в останні роки.