Головна

Види текстів. Складні і спеціальні види текстів. Види текстів за цільовим призначенням, стилем, жанром, обсягом, інформаційними ознаками, мовним матеріалом, характером описуваних ситуацій

(реферат з інформаційної діяльності)

Вступ ... 3
1. Поняття тексту. Розробка поняття в науковій літературі ... 4
1.1. Текст як результат і одиниця комунікації. Текст і дискурс ... 4
1.2. Типологія текстів ... 7
1.3. Інформація в дискурсах і текстах ... 11
1.4. Експліцитна та імпліцитна інформація в комунікації ... 13
1.5. Види дискурсів і їх вплив на особливості тексту ... 16
2. Стилістичні особливості тексту. Види стилів ... 23
2.1. Поняття про стиль і стилістичну норму ... 23
2.2. Стилі української літературної мови ... 23
3. Жанрові особливості літературних текстів ... 27
3.1. Епос. Епічні види (жанри) ... 28
3.2. Лірика. Ліричні види (жанри) ... 32
3.3. Ліро-епос. Ліро-епічні види (жанри) ... 35
3.4. Драма. Драматичні види (жанри) ... 37
3.5. Художня публіцистика та переклади ... 40
Висновки ... 43
Література ... 44

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Види текстів. Складні і спеціальні види текстів. Види текстів за цільовим призначенням, стилем, жанром, обсягом, інформаційними ознаками, мовним матеріалом, характером описуваних ситуацій"

Реферат "Види текстів. Складні і спеціальні види текстів. Види текстів за цільовим призначенням, стилем, жанром, обсягом, інформаційними ознаками, мовним матеріалом, характером описуваних ситуацій" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Види текстів. Складні і спеціальні види текстів. Види текстів за цільовим призначенням, стилем, жанром, обсягом, інформаційними ознаками, мовним матеріалом, характером описуваних ситуацій", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Україна після перемоги лютневої революції. Створення центральної ради.    Юлій Цезар - імператор і письменник.    Дипломатичне листування. Проведення візитів.    Національно-раціональне питання у політичному житті України.    Взаємовідносини церкви та держави щодо формування суспільної моралі в Україні.    Конкретні соціологічні дослідження: суть, види, методи.    Становлення та розвиток вітчизняної соціології праці.    Теорії поводження особистості в конфлікті.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фізична реабілітація при цукровому діабеті

Характеристика цукрового діабету. Поняття цукрового діабету. Етіологія. Патогенез. Симптоми цукрового діабету. Лікування цукрового діабету. Фізична реабілітація при цукровому діабеті. Лікувальна фізкультура. Масаж при цукровому діабеті. Фізіотерапія при цукровому діабеті. Лікувальна фізична культура як засіб профілактики цукрового діабету у дітей і підлітків.