Головна

Види технічних засобів. Мета їх застосування у фізичній реабілітації хворих

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Показання до механотерапії ... 4
2. Методика механотерапії ... 4
3. Протипоказання до механотерапії ... 8
4. Різновиди і призначення тренажерів ... 9
5. Застосування сучасних засобів механотерапії при захворюваннях серцево-судинної системи ... 11
5.1. Аеробні тренування при захворюваннях серцево-судинної системи ... 12
5.2. Циклічні кардіотренажери ... 13
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Види технічних засобів. Мета їх застосування у фізичній реабілітації хворих"

Реферат "Види технічних засобів. Мета їх застосування у фізичній реабілітації хворих" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Види технічних засобів. Мета їх застосування у фізичній реабілітації хворих", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Етапи розвитку суспільної допомоги особам з відхиленням розвитку.    Методи досліджень спортивно-технічної підготовки спортсмена. Візуальний метод і хронометраж.    Схема оцінювання спортивних результатів. Основні задачі оцінювання. Дві групи критеріїв, які лежать в основі оцінки.    Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при гіпотонічній хворобі у лікарняний період реабілітації.    Біопатогенні зони і здоров'я.    Казахстан.    Загальне поняття про тип лісу.    Щацький національний природний парк.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційні ресурси в оптимізації управління персоналом

Інформація в управлінській діяльності. Роль і значення інформації в управлінській діяльності. Класифікація інформації. Інформаційна база менеджменту персоналу. Роль інформаційно-аналітичного процесу в активізації управління персоналом. Суть та основні принципи організації інформаційно-аналітичного процесу. Етапи і порядок підготовки інформаційно-аналітичних документів. "Пастка часу". Документаційне забезпечення менеджменту персоналу як важлива ланка оптимізації управління. Номенклатура справ з кадрового діловодства. Документаційне забезпечення обліку та руху кадрів. Облік особового складу організації.