Головна

Види і типи видань

(реферат з інформаційної діяльності)

Вступ ... 3
1. Загальна характеристика видань ... 4
1.1. Видання як вид документа ... 4
1.2. Класифікація і типологізація видань ... 6
2. Характеристика окремих видів видань ... 9
2.1. Поняття книги ... 9
2.2. Навчальне видання ... 11
2.3. Загальна характеристика періодичного та тривалого видання ... 13
3. Наукове фахове видання ... 14
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Види і типи видань"

Реферат "Види і типи видань" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Види і типи видань", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Виникнення кіно. Становлення кіно як мистецтва.    Еквівалентність у перекладі. Типи еквівалентності.    Співвідношення міжнародного публічного та міжнародного права. Правовий статус консульських установ.    Політична діяльність та її основні форми.    Махабхарата і рамаяна.    Основні типи соціальних спільностей.    Виникнення філософії. Філософія Стародавнього Сходу.    Асептика і антисептика.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Історія соціально-педагогічної роботи в Україні до 19 століття

Теоретичні засади дослідження історії соціально-педагогічної роботи. Поняття соціально-педагогічної роботи. Виникнення та еволюція соціальної роботи. Проблеми періодизації історії соціальної роботи. Особливості розвитку соціально-педагогічної роботи в Україні. Соціально-педагогічна робота часів Київської Русі. Благодійництво козацьких часів. Історія, етапи виникнення соціально-педагогічної роботи, як фахової діяльності.