Головна

Використання вод Бердянська і Кирилівки Запорізької області

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Лікувальні води Бердянська Запорізької області ... 4
2. Лікування на курорті Кирилівка ... 11
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Використання вод Бердянська і Кирилівки Запорізької області"

Реферат "Використання вод Бердянська і Кирилівки Запорізької області" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Використання вод Бердянська і Кирилівки Запорізької області", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Консультативна робота у школі-інтернаті для глухих дітей.    Методи і прийоми навчання гімнастичних вправ.    Тактика індивідуальних дій у нападі і в захисту.    Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда у лікарняний період реабілітації (1-й ступінь активності).    Допомога при утопленні.    Київ. Сучасне місто. Столиця України.    Законодавство про охорону тваринного світу.    Етнографічна характеристика полінезійців.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Класифікація документів

Теоретичні засади класифікації документів. Поняття про класифікацію документів. Співвідношення видової і типологічної класифікації документа. Розвиток класифікації документів. Основні класифікаційні характеристики документів. Класифікація за інформаційною складовою документа. Класифікація документів за змістом. Класифікація документів за рівнем узагальнення інформації. Класифікація документів за характером знакових засобів фіксації інформації. Класифікація документів за мірністю запису інформації. Класифікація документів за передпризначеністю для сприйняття інформації. Класифікація документів за каналом сприйняття інформації. Класифікація документів за ступенем їх поширеності. Класифікація документів за способом документування. Класифікація за фізичною (матеріальною) складовою документа. Класифікація документів за матеріалом носія інформації. Класифікація за матеріальною конструкцією або формою носія інформації. Класифікація документів за обставинами їх побутування в зовнішньому середовищі. Класифікація документів за регулярністю виходу у світ. Класифікація документів за часом появи в зовнішньому середовищі. Класифікація документів за місцем походження. Типологічна класифікація документів.