Головна

Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Загальні правила складання програм ... 4
2. Композиція довільних програм ... 6
3. Методика складання програм ... 8
Література ... 11

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні"

Реферат "Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Розлади зору і слуху.    Відчуття як психічний пізнавальний процес.    Психологічні особливості стилів керівництва.    Змагання в єдиноборствах та правила змагань.    Сучасні підходи до організації фізичного виховання за місцем проживання.    Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда у лікарняний період реабілітації (1-й ступінь активності).    Екологічні проблеми України.    Прикордонні регіони країн Європи.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Аркушеві видання

Теоретичні засади дослідження аркушевих видань. Видання як вид документу. Значення аркушевих видань. Ізографічний документ і місце серед них аркушевих видань. Характеристика основних видів аркушевих видань. Плакат. Художня репродукція. Естамп. Художня листівка. Календар. Особливості дизайну деяких видів аркушевих видань. Створення листівки. Вітальна листівка. Фірмова листівка. Створення календарів. Моделі календаря. Компонування календаря.