Головна

Виникнення кіно. Становлення кіно як мистецтва

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Народження кінематографа ... 4
2. Ранні фільми ... 6
3. Складне оповідання ... 9
4. Радянське монтажне кіно ... 13
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Виникнення кіно. Становлення кіно як мистецтва"

Реферат "Виникнення кіно. Становлення кіно як мистецтва" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Виникнення кіно. Становлення кіно як мистецтва", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Спростування та його види.    Ідеї політичного звільнення і національного відродження українського народу в творчості Тараса Шевченка.    Сучасні національні відносини в Україні.    Промова державного обвинувачувача.    Соціальні відносини у сфері освіти.    Філософія Л. Фейєрбаха.    Ожиріння, лікувальна профілактика. Принципи лікувальної профілактики.    Взаємодія з найближчим референтним людським оточенням.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Виникнення і розвиток соціології як науки

Соціологія як наука та її предмет. Поняття соціології та її предмет. Місце соціології в системі суспільствознавства, її зв'язок з іншими науками. Огюст Конт і Герберт Спенсер - основоположники соціології - самостійної науки. Передумови виникнення соціології як окремої науки. Анрі Сен-Симон: наука про людину. Соціологія Огюста Конта. Соціологія Герберта Спенсера. Особливості подальшого розвитку соціології як науки.