Головна

Виникнення та розвиток соціологічної науки

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Розвиток протосоціологічних ідей. Основні передумови виникнення соціології ... 4
2. Концепція Огюста Конта ... 13
3. Натуралізм та органіцизм в соціологічній думці кінця ХІХ початку ХХ ст. Соціальний дарвінізм ... 16
Література ... 23

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Виникнення та розвиток соціологічної науки"

Реферат "Виникнення та розвиток соціологічної науки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Виникнення та розвиток соціологічної науки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Неокласична філософія.    Біохімія нуклеїнових кислот.    Харчування, його роль у профілактиці серцево-судинних хвороб.    Психологія міжособистісних стосунків.    Соціальне страхування як вид соціальної допомоги.    Особливості лікувально-оздоровчих заходів для дітей і студентів групи ризику.    Адаптація до фізичних навантажень систем виконання рухів.    Особливості реабілітації у дітей з пупковою грижею.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційно-психологічна безпека особистості

Поняття інформаційно-психологічної безпеки особистості. Психофізіологічні аспекти маніпулювання свідомістю (інформаційні небезпеки особистості). Вплив деяких фізичних факторів інформаційного середовища. Звукові феномени. Світлові феномени. Вплив кольору. Комплексний психологічний і психофізіологічний вплив. Метод нейролінгвістичного програмування. Використання ефектів уваги. Перевантаження пам'яті в сполучені з прийомами НЛП - реклама. Комп'ютерні технології. Проблеми профілактики психологічного маніпулювання та контролю свідомості в молодіжному середовищі.