Головна

Виникнення філософії. Філософія Стародавнього Сходу

(реферат з філософії)

Вступ ... 3
1. Проблема історичної генези філософії. Співвідношення філософії та історії філософії ... 4
2. Філософія Стародавнього Китаю ... 7
3. Міфологія, релігія та філософія Стародавньої Індії ... 10
4. Зародження філософії на близькому сході ... 12
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Виникнення філософії. Філософія Стародавнього Сходу"

Реферат "Виникнення філософії. Філософія Стародавнього Сходу" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Виникнення філософії. Філософія Стародавнього Сходу", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Особливості розвитку радянської тоталітарної системи в 60-80 роках ХХ ст..    Виникнення i поширення письменності у давніх русичiв.    Еквівалентність у перекладі. Типи еквівалентності.    Українці в гарячих точках планети.    Політична ідеологія ранніх утопістів Т. Мора і Т. Кампанели.    Неорелігії.    Поняття "туризм" і його види.    Історичні типи світогляду, визначення і характеристика.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Професійне самовизначення старшокласників

Проблема вибору професії і готовності до професійного самовизначення. Історія виникнення основ професійної орієнтації. Проблема вивчення психологічних механізмів процесу самовизначення. Професійна спрямованість як індивідуальне і соціальне явище. Психофізіологічні властивості особистості. Суспільні відносини. Професійні наміри старшокласників. Фактори, від яких залежить вибір професії. Оцінка престижності професій старшокласниками. Чинники, від яких залежить, як складається життя випускника у майбутньому. Структура психологічної готовності до праці. Система знань. Система умінь і навичок. Система якостей особистості. Емпіричне дослідження.