Головна

Влада і мораль

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Природа влади й еволюція її форм ... 4
1.1. Природа влади ... 4
1.2. Еволюція форм влади ... 5
1.3. Ресурси й елементи влади ... 6
2. Співвідношення влади і моралі ... 7
2.1. Політика і мораль: що зближає їх? ... 7
2.2. Політика і мораль: розходження між ними ... 7
2.3. Відокремлення політики від моралі ... 9
3. Моральна дилема в політиці ... 13
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Влада і мораль"

Реферат "Влада і мораль" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Влада і мораль", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Порівняльна характеристика Біблії та Корану.    Особливості соціологічного знання, рівні його формування.    Феномен багатства.    Теорії поводження особистості в конфлікті.    Сучасне лікування глаукоми.    Основні моделі поведінки в конфлікті.    Психолого-орієнтовні теорії соціальної роботи. Загальна характеристика.    Особливості лікувально-оздоровчих заходів для дітей і студентів групи ризику.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Екологічний аспект розвитку туристичного комплексу карпатського рекреаційного регіону

Особливості розвитку рекреаційного комплексу Українських Карпат. Рекреаційний комплекс Карпат - складова частина територіальної соціальної системи. Передумови розвитку територіально-рекреаційного комплексу Карпат. Сучасний рівень розвитку, структура та характеристика територіально-рекреаційного комплексу Українських Карпат. Екологічний стан рекреаційного комплексу Українських Карпат. Природа Карпат. Екологічні проблеми Карпат. Перспективи розвитку Карпатського рекреаційного регіону та роль екологічного фактору. Роль екологічного фактору у туристичній діяльності Карпатського рекреаційного регіону. Створення єдиної екологічної системи (екомережі) природоохоронних територій.