Головна

Внутрішній водний транспорт світу

(реферат з географії)

Вступ ... 3
1. Внутрішній водний транспорт у зарубіжних країнах ... 4
2. Морський та річковий транспорт: світові тенденції та українські реалії ... 9
Висновки ... 14
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Внутрішній водний транспорт світу"

Реферат "Внутрішній водний транспорт світу" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Внутрішній водний транспорт світу", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Характеристика Криму.    Роль та функції бібліографічної інформації у житті суспільства.    Галицько-Волинська держава - спадкоємниця Київської Русі.    Слов'янська писемність. Кирило і Мефодій.    Світоглядна та антропологічна концепції українського романтизму.    Умовивід.    Національно-релігійне питання у політичному житті України.    Католицькі чернечі ордени.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Екологічне виховання дітей дошкільного віку

Психолого-педагогічні засади екологічного виховання дошкільників. Сутність екологічного виховання. Технологія психолого-педагогічного дослідження здорового діалогу дитини з природою в дошкільній установі. Наступність у екологічному вихованні дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Перспективні форми екологічного виховання в дошкільних установах. Формування екологічно мотивованої діяльності дошкільнят. Особливості дитячої діяльності. Пізнавально спрямована діяльність дітей у природі. Моделювання природних об'єктів та явищ. Естетично спрямована діяльність дітей у природі. Екологізація гри. Праця у природі. Поведінка як визначальний компонент екологічної культури. Практика використання засад екологічного виховання в дошкільних освітніх закладах.