Головна

Вплив на організм активного способу життя

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Визначення поняття "здоров'я" людини, його компоненти та передумови ... 4
2. Фізична активність як спосіб підтримки здоров'я ... 8
2.1. Роль фізичної активності в житті людини ... 8
2.2. Фізична активність і контроль маси тіла. Оптимальна фізична активність ... 8
2.3. Як зробити заняття активними фізичними вправами ефективними і безпечними? ... 11
3. Оздоровча фізкультура ... 12
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Вплив на організм активного способу життя"

Реферат "Вплив на організм активного способу життя" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Вплив на організм активного способу життя", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Сальмонельоз.    Відчуття.    Психологічні типи керівників.    Зонний пресинг у баскетболі.    Схема оцінювання спортивних результатів. Основні задачі оцінювання. Дві групи критеріїв, які лежать в основі оцінки.    Коригуюча оздоровча аеробіка при порушення постави.    Забруднення середовища.    Проблеми суспільно-політичного розвитку країн тропічної Африки.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Дитячий журнал як періодичне видання

Теоретичні засади дослідження дитячого журналу. Загальний опис журнального видання як виду документа. Розподіл журналів на класи, підкласи, групи. Головні типологічні ознаки журнальної періодики. Основні функції журнальної періодики. Характеристика дитячих журналів. Загальна характеристика дитячих журналів та їх еволюція. Вербальне "обличчя" журналу для дошкільників у світлі дитячого сприйняття. "Дзвіночок" - журнал українських дітей.