Головна

Вплив фізичних вправ на вагу і склад тіла

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Методика вправ, сприяюча зниженню ваги тіла ... 4
2. Методика вправ, стимулюючих збільшення м'язової маси ... 7
Література ... 10

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Вплив фізичних вправ на вагу і склад тіла"

Реферат "Вплив фізичних вправ на вагу і склад тіла" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Вплив фізичних вправ на вагу і склад тіла", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Статеві клітини і запліднення.    Культура самовизначення особистості в професійній діяльності.    Якості і риси успішного керівника.    Інструментальні методи контролю за спортсменом.    Тактика індивідуальних дій у нападі і в захисту.    Курорти Криму.    Засоби колективного захисту.    Розвиток геополітичних ідей в Італії.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Електронна книга та традиційна книга

Суспільний розвиток і зростання потреби суб'єктів в інформації. Традиційна книга як вид документу. Книга як різновид документа. Структура книги. Внутрішні (структурні) елементи книги. Зовнішні (композиційні) елементи книги. Особливості електронної книги. Загальна характеристика та компоненти електронних видань. Текстова інформація. Півтонові і кольорові ілюстрації. Анімаційна графіка. Відеоінформація. Аудіоінформація. Порівняльна характеристика електронних та традиційних видань.