Головна

Вправи на гімнастичних приладах (вись)

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Основні завдання уроку ... 4
2. Вправи на кільцях ... 5
3. Вправи на брусах ... 10
4. Вправи на перекладині ... 12
5. Вправи на брусах різної висоти ... 14
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Вправи на гімнастичних приладах (вись)"

Реферат "Вправи на гімнастичних приладах (вись)" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Вправи на гімнастичних приладах (вись)", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Сучасне лікування глаукоми.    Методологічні аспекти психологія.    Види реабілітації колишніх засуджених.    Методи досліджень спортивно-технічної підготовки спортсмена. Візуальний метод і хронометраж.    Техніка безпеки при підготовці до проведення занять з фізичної культури. Техніка безпеки підчас занять гімнастикою.    Курорти центральної частини України.    Захист населення і території від надзвичайних ситуацій.    Розвиток економіки США на рубежі століть.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Зовнішня структура книги

Теоретичні засади дослідження зовнішньої структури книги. Матеріальна (фізична) складова документа. Еволюція матеріальної основи документа. Поняття книги. Аналіз зовнішньої структури книги. Поняття та характеристика структури книги. Еволюція зовнішньої структури книги. Структура книги у відповідності з її призначенням. Поліграфічне оформлення книги.