Головна

Вправи на розтягування для особливих груп населення

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Класифікація вправ, застосовуваних у процесі фізичного виховання інвалідів ... 3
2. Особливості структури і змісту сучасних методів фізичного виховання інвалідів ... 4
3. Вправи на розтягування для особливих груп населення ... 6
3.1. Вправи для зміцнення м'язів спини і живота, поліпшення постави ... 6
3.2. Вправи для зміцнення плечового поясу ... 11
3.3. Зразкові вправи з використанням блокової системи з вантажем ... 15
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Вправи на розтягування для особливих груп населення"

Реферат "Вправи на розтягування для особливих груп населення" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Вправи на розтягування для особливих груп населення", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Масонськi ложi та соцiальна практика.    Міжнародний рух "Спорт для всіх" та досвід організації оздоровчої діяльності в зарубіжних країнах.    Техніка безпеки при підготовці до проведення занять з фізичної культури. Техніка безпеки підчас занять гімнастикою.    Коригуюча оздоровча аеробіка при порушення постави.    Екологічні наслідки при аваріях на сучасних підприємствах і атомних електростанціях.    Національні інтереси в геополітиці.    Застосування матеріалів дистанційного зондування при дослідженні антропогенної діяльності.    Єгипетська історико-етнографічна область.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Правове регулювання інформаційної діяльності

Правові основи регулювання інформаційної діяльності. Історія розвитку правових основ регулювання інформаційної діяльності. Об'єкти та суб'єкти права у сфері інтелектуальної власності та інформаційної діяльності. Законодавче забезпечення інформаційної діяльності в Україні. Закон України "Про інформацію" - базовий правовий акт у системі регулювання інформаційних відносин в Україні. Основні положення законів України про інформаційну діяльність та охорону прав інтелектуальної власності. Відповідальність за порушення права на інформацію згідно законодавства України. Удосконалення інформаційного законодавства України в світлі глобалізації її розвитку.