Головна

Відношення до праці

(реферат з конфліктології)

Вступ ... 3
1. Характеристика поняття "відношення до праці" ... 4
2. Фактори, що визначають відношення до праці ... 6
2.1. Об'єктивні фактори ... 7
2.2. Суб'єктивні фактори ... 11
3. Показники соціально-організаційної інтеграції ... 13
3.1. Задоволеність працею ... 13
3.2. Прихильність організації ... 14
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Відношення до праці"

Реферат "Відношення до праці" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Відношення до праці", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Основи методики розвитку витривалості.    Фітнес і здоров'я. Фізична підготовленість як основа здорового способу життя.    Лікувальна фізична культура при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітний синдром.    Інженерний захист.    Проблеми суспільно-політичного розвитку країн тропічної Африки.    Історія становлення рекреаційного природокористування.    Латинська Америка.    Інформаційні ресурси управління.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фізична культура як засіб попередження хвороб

Поняття фізичної культури, її значення у профілактиці хвороб. Характеристика фізичної культури як особливої форми людської діяльності. Досвід аналізу і систематизації форм і функцій фізичної культури. Характеристика, систематизації компонентів фізичної культури, в структурно-функціональному аспекті. Фізичний стан як основа програмування оздоровчого тренування. Вибір фізичних вправ у програмуванні оздоровчого тренування. Способи визначення раціональних обсягів рухової активності та нормування фізичного навантаження. Фізичний стан як основа програмування оздоровчого тренування. Методи контролю за оздоровчим ефектом занять. Методи первинного контролю в оздоровчому тренуванні. Методи оперативно-поточного контролю за оздоровчим ефектом занять. Особливості методики етапного контролю за оздоровчим ефектом занять. Самоконтроль рівня фізичного стану.