Головна

Вікові особливості вищої нервової діяльності людини

(реферат з медицини)

Вступ ... 3
1. Період новонародженості ... 4
2. Грудний вік ... 5
3. Раннє дитинство (1-3 роки) ... 7
4. Перше дитинство (3-7 років) ... 9
5. Молодший шкільний вік (7-11 років) ... 10
6. Підлітковий вік (12-15 років дівчатка, 13-16 років хлопчики) ... 10
7. Особливості ВНД в літньому віці ... 11
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Вікові особливості вищої нервової діяльності людини"

Реферат "Вікові особливості вищої нервової діяльності людини" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Вікові особливості вищої нервової діяльності людини", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Спортивний масаж та його види.    Гігієнічний масаж. Техніка та особливості виконання в саунах і банях.    Роль тренажерів у фізичній реабілітації.    Характеристика світлового випромінювання ядерного вибуху, його вплив на людей і споруди.    Екологізація виробництва.    Правова охорона вод в Україні.    Любительські промисли.    Невербальне спілкування в суперечці.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Країнознавча характеристика португалії

Загальні відомості про країну. Географічне положення. Природні умови і ресурси. Населення. Історичні особливості розвитку країни. Загальна характеристика господарства. Галузева структура господарства. Зовнішні економічні зв'язки країни. Внутрішні відмінності. Зовнішні зв'язки з Україною. Регіональне транскордонне співробітництво. Проблеми і перспективи розвитку країни.