Головна

Галицько-Волинська держава - спадкоємниця Київської Русі

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Утворення Галицько-Волинської держави ... 4
2. Галицько-Волинська держава за Данила Галицького ... 5
3. Галицько-Волинська держава наприкінці XIII - на початку XIV ст. Історичне значення держави ... 9
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Галицько-Волинська держава - спадкоємниця Київської Русі"

Реферат "Галицько-Волинська держава - спадкоємниця Київської Русі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Галицько-Волинська держава - спадкоємниця Київської Русі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Культура і релігія.    Проблематика поеми "Марина" М.Т. Рильського.    Сучасні тенденції в розвитку сучасної німецької мови.    Політична система сучасного суспільства.    Правове регулювання державно-церковних відносин.    Поняття, специфіка, типологія і зміст соціологічних категорій.    Моральна свідомість як регулятив людської діяльності.    Гормони та їх властивості.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціальна профілактика девіантної поведінки підлітків та молоді

Девіантна поведінка підлітків як соціально-педагогічна проблема. Специфіка девіантної поведінки у підлітковому віці. Причини виникнення девіантної поведінки у підлітків. Соціально-педагогічна діяльність з дітьми девіантної поведінки. Основні підходи до попередження девіантної поведінки підлітків. Профілактика проявів девіантної поведінки і вплив виховання на запобігання порушень.