Головна

Галицько-Волинське князівство в 40-60-х рр. ХІІІ ст. Данило Галицький

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Передумови виникнення Галицько-волинського князівства. Об'єднання Галицьких і Волинських земель ... 4
2. Галицько-Волинська держава після смерті князя Романа ... 7
3. Галицько-Волинське князівство в 40-60-х рр. ХІІІ ст. Данило Галицький ... 10
Висновки ... 20
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Галицько-Волинське князівство в 40-60-х рр. ХІІІ ст. Данило Галицький"

Реферат "Галицько-Волинське князівство в 40-60-х рр. ХІІІ ст. Данило Галицький" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Галицько-Волинське князівство в 40-60-х рр. ХІІІ ст. Данило Галицький", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Культура і цивілізація.    Психологічні проблеми у поемі "Галілей" Плужника.    Типи економічних словників, їх характеристика.    Політична система сучасного суспільства.    П'ятидесятники. Основи їх учення.    Предмет та об'єкт соціології.    Неокласична філософія.    Дефектологічний аспект генетики.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціальне сирітство

Поняття соціального сирітства. Сутність соціального сирітства. Діти заробітчан як вид соціального сирітства. Безпритульність як вид соціального сирітства. Причини соціального сирітства у трансформаційному суспільстві. Державна політика України щодо запобіганню соціальному сирітству. Запобігання соціальному сирітству. Вдосконалення системи усиновлення в Україні.