Головна

Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Ранній період життя Петра Сагайдачного ... 4
2. Походи проти Туреччини ... 5
3. Відносини Сагайдачного з польським урядом ... 6
4. Хотинська війна ... 9
5. Петро Сагайдачній - видатна постать в історії України ... 14
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний"

Реферат "Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Культура України у другій половині 17 століття.    Роман-антиутопія ХХ ст..    Докази у наукових дослідженнях.    Політична система України.    Релігії Стародавньої Греції та Риму.    Професійна честь та гідність соціального працівника.    Німецька класична філософія.    Дослідження гостроти зору за різними методиками.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціально-педагогічна робота з віл-інфікованими клієнтами

Проблема ВІЛ/СНІД в Україні. Поширеність епідемії ВІЛ/СНІД в Україні. Проблеми людей, що живуть з ВІЛ/СНІД. Особливості соціальної роботи з ВІЛ-інфікованими. Ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД. Соціально-психологічне консультування сімей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу. Методи та техніки роботи під час консультування та соціального супроводу.