Головна

Глобальна комунікаційна система Інтернет

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Історія виникнення ... 4
2. Функції Інтернет ... 5
3. Основні технічні рішення і терміни, прийняті в Інтернет ... 6
4. Використання Інтернет ... 7
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Глобальна комунікаційна система Інтернет"

Реферат "Глобальна комунікаційна система Інтернет" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Глобальна комунікаційна система Інтернет", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Німецька класична філософія.    Вегетативна нервова система.    Дидактичні вимоги до різних форм організації навчання.    Психологія розумово відсталого школяра.    соціальна педагогіка як наука і як сфера практичної діяльності педагога.    Правила гри в баскетбол.    Адаптація до фізичних навантажень.    Перша допомога на змаганнях зі спортивних єдиноборств.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформація як об'єкт захисту

Теоретичні засади дослідження інформації як об'єкту захисту. Інформація та її функції. Інформаційні ресурси: документування та використання інформації. Необхідність захисту інформації в галузі інформаційних процесів та інформації. Правові засади захисту окремих видів інформації. Законодавство у сфері інформації з обмеженим доступом: порівняльний аналіз. Організаційно-правове забезпечення захисту інформації про особу (персональних даних).