Головна

Гормони та їх властивості

(реферат з медицини)

Вступ ... 3
1. Класифікація гормонів ... 3
2. Механізм дії пептидних гормонів ... 6
3. Структура і функції стероїдних гормонів ... 7
4. Механізм дії стероїдних гормонів ... 7
5. Інші гормони ... 9
6. Зміна рівня гормонів у крові під час фізичних навантажень ... 11
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Гормони та їх властивості"

Реферат "Гормони та їх властивості" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Гормони та їх властивості", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Структура побудови та напрямки діяльності держкоммолодьспорттуризму.    Застосування механотеапії при захворюваннях серцево-судинної системи.    Сполучнотканинний масаж.    Актуальні проблеми міжнародних відносин країн Балтії.    Екологічне право України.    Принципи раціонального природокористування.    Мінеральні води України.    Стратегія ведення переговорів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Країнознавча характеристика республіки чехії

Загальні відомості. Географічне положення. Природні умови і ресурси. Населення. Історичні особливості розвитку країни. Загальна характеристика господарства. Галузева структура господарства. Зовнішньоекономічні зв'язки країни. Зовнішньоекономічні зв'язки з Україною. Внутрішні відмінності. Регіональне транскордонне співробітництво. Проблеми і перспективи розвитку країни.