Головна

Гумористичні твори Ярослава Гашека

(реферат з літератури)

Вступ ... 3
1. Чеський письменник-сатирик Ярослав Гашек ... 4
2. "Пригоди бравого солдата Швейка" ... 7
3. Ярослав Гашек і Швейк ... 11
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Гумористичні твори Ярослава Гашека"

Реферат "Гумористичні твори Ярослава Гашека" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Гумористичні твори Ярослава Гашека", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Етапи історичного розвитку партій.    Соціальна політика і соціальний захист населення України.    Тотемізм як соціальний механізм.    Соціальне управління як система, його зміст і структура.    Рух як спосіб буття матерії.    Іридодіагностика.    Право на освіту за кордоном.    Активізація діяльності персоналу. Типи групового навчання.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Оцінка соціологічного дослідження

Поняття соціологічного дослідження і критерії його надійності. Поняття соціологічного дослідження. Типологія соціологічних досліджень. Наукова оцінка соціологічного дослідження. Критерії надійності соціологічного дослідження. Практична оцінка надійності соціологічного дослідження. Обґрунтованість, репрезентативність, правильність і стійкість соціологічної інформації. Методи контролю надійності соціологічної інформації.