Головна

Гігієнічний масаж. Техніка та особливості виконання в саунах і банях

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Протипоказання до застосування масажу ... 5
2. Техніка масажу ... 6
3. Основні і допоміжні прийоми масажу ... 8
3.1. Погладжування ... 8
3.2. Розтирання ... 10
3.3. Розминання ... 12
3.4. Вібрація ... 14
4. Застосування спортсменами масажу в сауні (або парній бані) ... 17
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Гігієнічний масаж. Техніка та особливості виконання в саунах і банях"

Реферат "Гігієнічний масаж. Техніка та особливості виконання в саунах і банях" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Гігієнічний масаж. Техніка та особливості виконання в саунах і банях", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Обдаровані діти.    Народні ігри та забави на свято Покрови.    Техніка бігу на середні, довгі та наддовгі дистанції. Високий старт.    Курорти Криму.    Екологічні проблеми України.    Російсько-білоруські відносини та конфлікти.    Заходи боротьби зі шкідливим впливом промислових будівельних матеріалів на довкілля.    Загальна характеристика автохтонних американських культур.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування бібліотечного фонду

Формування бібліотечного фонду як технологічний цикл. Технологічна структура циклу ФБФ. Автоматизована технологія ФБФ, загальні уявлення. Вимоги до технології ФБФ. Моделювання бібліотечного фонду. Комплектування бібліотечного фонду. Сутність і принципи комплектування фондів бібліотек. Принципи, комплектування бібліотечних фондів. Планування бібліотечного фонду. Загальні вимоги. Перспективний план. Тематико-типологічний план. Поточний (оперативний) план. Вивчення фонду бібліотеки як засіб поліпшення його складу. Значення вивчення фонду. Методи вивчення фонду.