Головна

Гідність як надособистісна вартість

(реферат з етики)

Вступ ... 3
1. Поняття моральної самосвідомості ... 5
2. Честь і гідність людини ... 6
Висновки ... 11
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Гідність як надособистісна вартість"

Реферат "Гідність як надособистісна вартість" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Гідність як надособистісна вартість", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний.    Слов'янська писемність. Кирило і Мефодій.    Прихід звуку в кіно. Ідейно-тематичні та естетичні тенденції в контексті часу. 30-ті роки.    Предметне значення логіки як науки.    Ідеї політичного звільнення і національного відродження українського народу в творчості Тараса Шевченка.    Формування і функціонування управлінських структур в Україні.    Загальні характеристики вибірки. Житлово-комунальне господарство. Діяльність органів місцевого самоврядування..    Соціологія як наука про суспільство.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Лідерство і девіантна поведінка

Теоретичні аспекти вивчення лідерства і його впливу на порушення поведінки молоді. Теорії лідерства. Ранні теорії лідерства. Теорії "героїв" і "теорії рис". Теорії середовища. Особово-ситуативні теорії. Теорії взаємодії-очікування. Теорії обміну. Мотиваційні теорії. Сучасні концепції: загальні типології і типи лідерства. Зв'язок лідерства і девіацій у поведінці. Емпіричне дослідження лідерських якостей. Опис методики дослідження. Аналіз результатів дослідження.