Головна

Гімнастика як олімпійський вид спорту

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Гімнастика і Олімпійські ігри ... 4
2. Становлення художньої гімнастики як олімпійського виду спорту ... 12
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Гімнастика як олімпійський вид спорту"

Реферат "Гімнастика як олімпійський вид спорту" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Гімнастика як олімпійський вид спорту", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Терморегуляція.    Мовні і немовні рівні ділового спілкування.    Етапи розвитку суспільної допомоги особам з відхиленням розвитку.    Міжнародний рух "Спорт для всіх" та досвід організації оздоровчої діяльності в зарубіжних країнах.    Тренажери і технічні засоби тренування в баскетболі.    Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин.    Класифікація засобів індивідуального захисту. Характеристика засобів індивідуального захисту дихання та порядок забезпечення населення засобами індивідуального захисту.    Транскордонні регіони країн Європи.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інтеграція України в світовий інформаційний простір

Поняття інформаційного простору. Інформаційний простір України. Загальні поняття інформаційного простору. Український інформаційний простір. Політика України щодо інтеграції до світового інформаційного простору. Державна інформаційна політика в умовах глобалізації. Концепція державної програми формування позитивного міжнародного іміджу України на 2007-2010 роки.