Головна

Демократична республіка Конго

(реферат з географії)

Вступ ... 3
1. Суспільно-політичний розвиток Демократичної республіки Конго ... 4
1.1. Загальні відомості ... 4
1.2. Державний лад ... 6
1.3. Населення ... 6
2. Особливості економічного розвитку Демократичної Республіки Конго ... 10
Висновки ... 22
Література ... 23

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Демократична республіка Конго"

Реферат "Демократична республіка Конго" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Демократична республіка Конго", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Етика туризму.    Геній як категорія естетики романтизму.    Державницька діяльність гетьмана Івана Скоропадського.    Столипінська аграрна реформа в Україні.    Характеристика творчості А. Рубінштейна.    Міжнародні конференції як форма міжнародного співробітництва.    Передумови політичної кризи в Україні напередодні президентських виборів 2004 року.    Національні релігії: минуле і сучасність.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Методи роботи з батьками молодших школярів

Аналіз ідей взаємозв'язку сім'ї і школи в історико-педагогічній науці. Зарубіжні педагоги про методи роботи з батьками. Важливість батьківського виховання у працях вітчизняних педагогів. Шляхи вдосконалення спільної виховної роботи сім'ї та школи на сучасному етапі. Форми та методи роботи з батьками учнів. Індивідуальна робота з батьками. Вивчення системи виховної роботи сім'ї та школи в сучасній практиці родинно-шкільного виховання.