Головна

Держава і право стародавньої Азії

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Держава і право Стародавнього Китаю ... 4
1.1. Суспільний устрій Стародавнього Китаю ... 4
1.2. Державний лад Стародавнього Китаю ... 5
1.3. Право Стародавнього Китаю ... 7
1.4. Реформи Шань Яна ... 8
2. Стародавня Ассирія ... 10
3. Хетська держава ... 13
4. Стародавня Персія ... 14
5. Держава і право стародавньої Індії. Закони Ману ... 16
Висновки ... 21
Література ... 23

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Держава і право стародавньої Азії"

Реферат "Держава і право стародавньої Азії" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Держава і право стародавньої Азії", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Культурна епоха відродження (гуманізм, філософія, наукова думка, література, архітектура, образотворче мистецтво).    Сучасна фантастична література.    Порядок захисту кандидатської дисертації.    Політичний режим України.    Релігійне розуміння сенсу життя.    Розвиток соціальної роботи як науки.    Ототожнення себе з абсолютом, космосом і переживання себе його частинкою як механізм саморозвитку.    Етіологія церебрального паралічу.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Технології соціально-педагогічної діяльності в закладах інтернатного типу

Теоретичні аспекти дослідження технологій соціально-педагогічної діяльності в закладах інтернатного типу. Зарубіжний досвід утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вітчизняний досвід вирішення проблем утримання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Практика соціальної роботи в навчальних закладах інтернатного типу. Технологія проведення професійної орієнтації випускників шкіл-інтернатів у процесі співпраці служби професійної орієнтації та адаптації школи з Центром зайнятості ССМ. Технологія створення дитячої системи самоврядування Я. Корчака. Методика організації оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківської опіки в літній період. Технологія соціально-педагогічної роботи соціального педагога у притулку для дітей та підлітків. Технологія соціально-педагогічної діяльності в дитячому будинку сімейного типу.